Αρχική Ανακοινώσεις - Επίκαιρα Ενημερωτική επιμορφωτική συνάντηση για θεολόγους εκπαιδευτικούς της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Χανίων

Στο πλαίσιο σχετικής απόφασης της Ολομέλειας του ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Κρήτης (Πράξη 1/9-01-2019) θα πραγματοποιηθεί ενημερωτική-επιμορφωτική συνάντηση για θεολόγους εκπαιδευτικούς των σχολείων της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Χανίων, με θέμα «Διδασκαλία με το νέο ΠΣ στα Θρησκευτικά: Η αξιολόγηση του μαθητή ως παιδαγωγική διαδικασία».

Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2019, ώρα 12:00-14:00, στο 5ο Γυμνάσιο Χανίων (Νέα Χώρα).

Η συμμετοχή των εκπαιδευτικών στην παραπάνω ενημερωτική-επιμορφωτική συνάντηση είναι προαιρετική και γίνεται χωρίς δαπάνη για το Δημόσιο.

Ο Συντονιστής Ε.Ε. κλάδου ΠΕ01

Γεώργιος Στριλιγκάς