Δυο όμορφες εικόνες-ζωγραφιές έστειλαν για την ιστοσελίδα μας οι μαθήτριες του Πειραματικού Γυμνασίου Ηρακλείου Ερωφίλη Βαλτζάκη και Άννα Καψάλη. Ευχαριστούμε θερμά τα παιδιά, όπως και τον καθηγητή τους π. Εμμανουήλ Κοκκίνη.
![]() |
![]() |
Δυο όμορφες εικόνες-ζωγραφιές έστειλαν για την ιστοσελίδα μας οι μαθήτριες του Πειραματικού Γυμνασίου Ηρακλείου Ερωφίλη Βαλτζάκη και Άννα Καψάλη. Ευχαριστούμε θερμά τα παιδιά, όπως και τον καθηγητή τους π. Εμμανουήλ Κοκκίνη.
![]() |
![]() |