Αρχική Ανακοινώσεις - Επίκαιρα ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Αναβολή επιμορφωτικών συναντήσεων

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Αναβολή επιμορφωτικών συναντήσεων

Σχετ.: Έγγραφο Φ2/18433/3-10-2022 του ΣΕΕ Θεολόγων του ΠΕΚΕΣ Κρήτης

Αγαπητές και αγαπητοί  συνάδελφοι

Λόγω του ότι το ανωτέρω σχετικό έγγραφο, το οποίο αφορούσε σε πρόσκληση συμμετοχής των θεολόγων εκπαιδευτικών της ευρύτερης περιοχής Ηρακλείου (των σχολικών μονάδων των Δήμων Ηρακλείου, Μαλεβιζίου, Χερσονήσου) σε επιμορφωτικές συναντήσεις στις 6 και 7 Οκτωβρίου 2022, δεν παρελήφθη από τις σχολικές μονάδες, εξαιτίας τεχνικού προβλήματος κατά τη διαδικασία διαβίβασής του από τη Γραμματεία του ΠΕ.Κ.Ε.Σ., σας ενημερώνω ότι οι προγραμματισμένες επιμορφωτικές συναντήσεις αναβάλλονται.

Θα ενημερωθείτε προσεχώς για τις νέες ημερομηνίες διεξαγωγής των συναντήσεων. Ζητώ την κατανόησή σας για το πρόβλημα το οποίο προέκυψε.

Ο Συντονιστής Ε.Ε. κλάδου ΠΕ01

Γεώργιος Στριλιγκάς