Αρχική Ανακοινώσεις - Επίκαιρα Εξόρμηση της Σχολής Γονέων του ΕΜΙ της Αρχιεπισκοπής Κρήτης

Εξόρμηση της Σχολής Γονέων του ΕΜΙ της Αρχιεπισκοπής Κρήτης

Προσκύνημα στην Ιερά Μονή Αγίου Γεωργίου Γοργολαΐνη, στις Άνω Ασίτες Ηρακλείου, προγραμματίζει η Σχολή Γονέων του Επικοινωνιακού και Μορφωτικού Ιδρύματος της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Κρήτης, την Κυριακή 20 Μαΐου 2012.

Η εξόρμηση θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

8.00-10.00 π.μ.: Θεία Λειτουργία

10.00-10.30 π.μ.: Καφές

10.30-12.30 π.μ.: Διάλογος – συζήτηση για το έργο της Σχολής κατά το τρέχον έτος, ανταλλαγή σκέψεων και προτάσεων.

Με την εκδήλωση ουσιαστικά ολοκληρώνεται ο κύκλος σεμιναριακών μαθημάτων περιόδου Απριλίου-Μαΐου της Σχολής.

Προσκαλούνται οι επιμορφούμενοι γονείς, εάν επιθυμούν μαζί με την οικογένειά τους, καθώς και όσοι άλλοι γονείς ενδιαφέρονται να λάβουν μέρος. Για κάθε πληροφορία οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν με τα Μέλη της Διοικούσας Επιτροπής της Σχολής στα τηλέφωνα 6977324039 και 6976769548.

Τελευταία Ενημέρωση στις Πέμπτη, 24 Μάιος 2012 08:16