Αρχική Ανακοινώσεις - Επίκαιρα Νέα ημερομηνία της παιδαγωγικής συνάντησης των θεολόγων Ν. Ρεθύμνου

Νέα ημερομηνία της παιδαγωγικής συνάντησης των θεολόγων Ν. Ρεθύμνου

Ενημερώνω τους θεολόγους καθηγητές/τριες όλων των Ημερήσιων και Εσπερινών  Γυμνασίων, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. του Νομού Ρεθύμνου ότι η συνάντηση παιδαγωγικής ενημέρωσης, με θέμα «Προγραμματισμός του διδακτικού έργου, σχεδιασμός της διδασκαλίας στο μάθημα των Θρησκευτικών» που είχε προγραμματιστεί για την Πέμπτη 18 Οκτωβρίου 2012, ώρα 11:30 - 14:00, αναβάλλεται λόγω της προγραμματισμένης απεργίας.

Ως νέα ημερομηνία για τη διεξαγωγή της συνάντησης ορίζεται η Παρασκευή 19 Οκτωβρίου 2012, ώρα 11:30 -14:00, στο Γ΄ Γυμνάσιο Ρεθύμνου (στο κέντρο της πόλης).

Παρακαλούνται οι διευθυντές των σχολείων να ενημερωθούν οι θεολόγοι καθηγητές και να διευκολύνουν τη συμμετοχή τους με τροποποίηση του προγράμματος όπου χρειάζεται.

Ο Σχολικός Σύμβουλος

Γεώργιος Στριλιγκάς